Ďakujem mladému chovateľovi zo Solčian Martinovi Ferenčíkovi, za ošetrenie a vypustenie mojej holubice 1175 z preteku Veľké Meziříčí. Vďaka mladý 13 ročný holubár.
Poďakovanie
Autor: Ivan Bakyta
JJ
JUDr. Jozef Vetter
12.06.2026, 22:12
GK
Gábor Kiss
12.06.2026, 17:27
Dobrý deň,Bence je môj 12ročný syn,a áno on je chovateľom v ZO Hurbanovo😀 Pod mojim dohľadom.Sme radi že sa vrátil holub.Letu zdar
IB
Ivan Bakyta
12.06.2026, 16:17
Ďakujem Pani CHovateľke Bence Kiss, za príkladné ošetrenie môjho ročného holuba 809 ,ktorý bol prvý krát na závode a akosi poblúdil...
Som veľmi rád ,že takýto chovatelia existujú a želám jej v našom športe veľa úspechov. Letu zdar.